Laumu Parkā 2012. gada vasarā atklāts pirmais Disku Golfa parks Latvijā!

 

Disku golfs Laumas – aizraujoša, aktīva spēle lieliem un maziem 365 dienas gadā!


Jautrība, sportisks sāncensības gars, veselīga un aktīva atpūta mežā un pļavā - tie ir tikai daži iemesli kāpēc šī spēle vēl ilgi paliek patīkamā atmiņā...


Disku golfs ir aizraujoša un aktīva spēle visai ģimenei, draugu pulciņam, darba kolektīvam un šo spēli var spēlēt no bērnības līdz pat sirmam vecumam.

 

Disku golfs tiek spēlēts līdzīgi tradicionālajam golfam, tikai bumbiņas vietā, kas jāiesit bedrītē, šeit jāmet disks un jātrāpa speciālā grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Spēle notiek mežā, pļavā un parkā. Apvidus dabīgie koki, krūmi un dīķi kalpo kā šķēršļi metienam, padarot spēli interesantāku un neprognozējamāku.

 

Laumās esam izveidojuši 18 grozu trasi, kas paredzēta iesācējiem ar kopējo garumu 1779 metri, spēlējot no sarkanajiem laukumiem un 19 grozu trasi ar kopējo garumu 2064 metri, spēlējot no zilajiem laukumiem. Mums ir augstākās kvalitātes grozi, ērti starta laukumi, glītas informācijas plāksnītes. Trase izveidota mežā un pļavā, tā ir ļoti daudzveidīga gan vides apstākļu, gan celiņu garumu ziņā. Te ir interesanti spēlēt gan iesācējiem, gan meistariem. 

 

Četratā spēlējot,  nepieciešams līdz divarpus stundām laika, taču steidzīgākiem spēlētājiem ir iespēja spēlēt arī mazo 10 grozu apli, kas prasīs pusotru stundu laika.

 

Spēlējot disku golfu nav nepieciešams speciāls apģērbs, tomēr iesakām vilkt pastaigai dabā un pārgājieniem piemērotu apģērbu un apavus. Pavasaros un rudeņos, kā arī, ja ilgstoši lijis lietus, noteikti noderēs gumijas zābaki.

 

Parkā piedāvājam labiekārtotas piknika un ugunskura vietas, kur pēc spēles varat ļauties nesteidzīgai atpūtai. 

 

Grupu apmeklējumi pēc iepriekšēja pieteikuma ir pieejami jebkurā nedēļas dienā!

 

Ziemā piedāvājam bez maksas izmantot ugunskura namiņu - oriģinālu atpūtas vietu ar ugunskuru un grilu piknikam jebkuros laika apstākļos.

 

 

Zvaniet Robertam - tālr. +371 29477731

Rakstiet - info@laumas.lv

 

 

Disku golfa Laumas -  trases karte

 

Parka atrašanās vieta - Google Maps

 

 

Vairāk par disku golfu: www.diskgolfs.info           

                                     www.pdga.com

Parka ziņas!
Laumu parka 19 vasaras sezonu šogad atvērsim 27.aprīlī! Būsiet mīļi gaidīti! lasīt vairāk >>
Disku golfu Laumās spēlējam 365 dienas gadā! lasīt vairāk >>
Viesu namam Laumas piešķirta vides kvalitātes zīme “Zaļais sertifikāts”! lasīt vairāk >>